gorilla

O uživateli

Uživatelské jméno
gorilla
Datum registrace
Návštěv
721
Poslední aktivita
Funkce
[Člen]
Body
48
Badges
5
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Co na to říct? Jen, že mě to mrzí, že je konec. Komunita, kterou jsme budovali několik let stále zůstává, ale i ta se nakonec rozpadne jak starý pařez. Snaha být lepší a kvalitnějši naši komunitu stmelovala, ale teď? Naše poslední věc, která nás držela pohromadě je ta tam. Ikdyž jsem zde nebyl už pár let a neangažoval jsem se na provozu serverů, stále říkám NAŠE komunita, protože mám pocit, že jsem zde nechal kus sebe, jako kdokoli z vás!!! Jen bych chtěl ještě poděkovat lidem, kteří mi pomáhali, a dokonce i těm, kteří mi neustále dělali vrásky na čele (občas se nasrat prý prodlužuje život jako sex) A hlavní dík Hunterzovi, který poskytnul TO zázemí (provoz serverů, modifikace pluginů, a i modifikace Módů), díky kterým jsme se měli možnodt poznat.
  Ale ještě máme jednu šanci, a to fakt!!!!! Až za pár let příjde MC jako retro znova dp módy, příjde naše chvilka..A v tu chvíli doufám, že se zde znovu sejdeme a budeme společně dumat nad tím, jak .........
  .jinak díky;
  Nut_CZE - s ničím si nelámal hlavu, většinu otravných a urýpaných hráču setřel, jako prach na polici.(a velmi dobře ovládal pluginy)
  Ridge - Dobrej moderátor, který zrovna nebyl moc výřečný, vždy svůj úkol zvládl jako moderátor a já jsem měl tak možnost věnovat se vlastním pekelným výtvorům, a nebo programovat nějaké ty eventy..
  NeumímTo - člověk, který mne poprvé zatáhl do kouzla IC serverů ( jinak bych stále zabíjel zombíky a neměl tucha,co je to iridium)
  Jirkov - Asi nejlepší bug-hunter, kterýho jsem kdy zažil..Chyby, které objevíl si nenechal pro sebe, ale okamžitě je nahlásil. A jinak to je nejlepší LAG master, který svýmí výrobními linky dokázal zasekat celej server, ikdyž tam byl jen on sám..
  Steedr - na něj si pamatuju už jen matně, Ale asi nejleší pěstitel široko daleko. Na IC serverech to byl největší BOSS na šlechtění kytek.  (Kámo, jestli pěstuješ marihuanu, tak  pošli nějakej vzorek.)
  Jakub151.. už ani nevím proč odešel, nebo co se s ním stalo, ale ten nick mám v pamětí.. Jen vím, že byl schopný moderátor..
  Je zde mnoho dalších lidí, které bych rád pozdravil, ale za tu dobu si už nevzpomenu na jejich nicky.. A stejně tak je zde mnoho hráčů, kteří mi prodlužovali život, na jejichš jména si také nevzpomenu, snad jen Erosenin111.. Sorry kámo, ale většinou jsi mi byl osinou v zadku..


  skajda54TheBatgirlCzjirkovHunterzChicochic
 • Ten novy launcher

  Nespouštějte ten kýbl výkalů.. Je to zlo.. Ale moje profily mi to smazalo až po tom, co jsem to naivně spustil jako ADMIN.
  Tak jestli je toto ten slavnej Launcher od "Mapojebej", tak to raději zůstanu u toho Warezáckýho od TEX.. a svuj GifTCD spláchnu do voidu. 

  Jako warezáčkovi mi bylo lépe..

  Pokud se mi nějak podařilo přihlásit se i přes padající minecrash.net,  Tak stejnak... nakonec, než se mi spustil modpack, minecrash.zmetek zase nefungoval.. A číst dokola furt tu samou hlášku při pokusu o přihlášení na server je fakt otravné. (Jakesik "Invalida se Sašou") bo co... Když se jako nervní a nestálý rapl snažíte každou druhou vteřinu přihlásit na server v Online módu a furt nic, fakt to s vámi časem cukne a řeknete si, že ten blbej warez server plnej grieferů, zlodějů a kreténů měl opravdu něco do sebe (kreténi a grifři se časem zabanánovali).. Ale přiznejme si.. kolik z nás stále láká obyčejná vanilla?!?!.. To co tam cpou jako novinku, už známe drahně let dopředu z různých modů.

  MC mě bavil do té doby, než jsem opravdu vlastnil legální kopii. Od té doby jsem permanasranej.net.. A možná také až.dostaneš.co.chceš.už.te.to.vlastně.nezaima.net
  Nechci, aby si to někdo z těch, které znám bral osobně, ale furt si myslím, že ten jednorázový příhnojek na zasazenou květinu byla věšti investice, než investice do hlíny, ze které ta květina vzrostla.. Zkusím to říct řeči lidoopů a možná také řečí lidí.- Větší zábavu máte z toho, když podpoříte chuť do práce móderům, než těm zlatokopům z Mapojeb..

  Just my worlds
  ArusCZdzonCZ
 • Mody pro nový Eden

  Ale i tak.. ten popis sedí.. Jak na 1.7.10 tak i na 1.10.x... Autoři prostě jen upraví svůj mód tak, aby "Fungoval" na novější verzi.. Ten elán, co byl na 1.2.5, 1.4.7. a 1.6.4, ten už zde prostě není. A nějakými chybami nebo API se autoři prostě nezabývají. API je velmi důležité pro ochranu pozemku.. Pokud tam nejsou ty reference na některé F-eventy, je téměř nemožné tyto akce ošetřit. Sice u většiny módů jsou k dispozici "zdrojáky" ale to by nás muselo být aspoň tucet, abychom mohli takto upravit každý mód a zkompilovat vlastní verzi, která by dokázala ochránit pozemek každého hráče. 
  Zažil jsem server, který splácal veškeré tyto módy dohromady a stejně pak nakonec z toho BM zakázali polovinu věcí.. A nakonec i polovinu rituálů...

  Moc bych to nehrotil, nebo dopadnem jako ten slavný parník titanic..Všechna sláva - lagy dává..
  Hunterzburagi2012Adrijanedskajda54
 • Gregtech 6 [1.7.10] server anketa

  Ve složení modpacku mám jasno - smázl jsem skoro všechno - zanechám MFR, OC, AE2. I nastavení je takřka doladěné (vyšší spawn rate,ale zato menší objem surovin) - to aby se dalo najít na menším prostoru více různorodých surovin. Také zde na doporučení Hunterze přibyl mód na lepší generování krajiny. No, ale furt mi chybí nějaká ta motivace, přecijenom - spouštět server pro 3 lidi je tak trochu zbytečné. Nejde o to poskládat modpack a spustit - jde o to, že se musí připravit spawn, kde budou NPC obchody, ukázky zapojení, různé návody a rady - a to je teprve ten hlavní časožrout. Navíc až se to spustí, znamená to pro mě býti přítomen na serveru, abych mohl poradit nebo pomoct přímo ve hře. 

  Takže pokud chcete hrát tento modpack na serveru, prosím o to, aby jste své kamarády nasměrovali na tuto anketu. Až bude hlasovat aspoň 50 lidí a z toho aspoň 50% zaujatých - budu pokračovat v přípravách mnohem intenzivněji - do té doby budu pokračovat také, ale jen pokud se budu opravdu nudit.
  Hunterz
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Tento den bych rád věnoval vzpomínce všem těm, co za Huntem stáli a neopustili ho. Vánoce mají být o rodině.. A když to vezmu kolem a dokola, tak rodina pro mě byli ti, co to mysleli od začátku v dobrém. Snažili se, aby jejich portál fungoval i přes útrapy, které to sebou přineslo. Nikdy nemysleli na vlastní popularitu, či svoje ego. Vždy dělali vše pro to, aby jejich oblíbené servery byli unikátní a žádané. A nemluvím jen o Áčkách, či M-kách nebo Péčkách a všech různých hodnostech..  Mluvím tady o hráčích, kteří se stali naší komunitou. Nevzpomenu si na všechny ale i tak.
  Díky "Akinomka", která mi ukázala, že i pod sladkou slupkou se mohou skrývat hořká zrna.
  Díky "Lagarex" - tomu jedinečnému exempláří ultimativního chuja, že ikdyž je člověk zmrd, vždy se najde trochu místa pro to býti ještě vetší zmrd..
  Díky "Chicochic a Simulantík" za sponzorování a také za názornou ukázku toho, jak lze nezalagovatelný server zalagovat hned druhý den od Wipe.
  Díky "mi85, Desert, Redfox, Ridge, jakub151 ,Steedr, NeumimTo, Katucha, Smudla, Adam, Petrenko, Petr_tucky, Miamou, BatGirl, ArusCZ,", a všem, na které si hned teď nevzpomenu že byli součástí mého života. I když jen virtuálního.
  A v neposlední řadě "HunterzCZ" který NÁM dal zázemí, prostor se navzajem poznat a zahrát si spolu.

  spíše to zní jako díkuvzdáni, ale o vánocích je ta nejlepší příležitost toto všechno ze sebe vysypat. A dát najevo jak je pro vás rodina důležitá.
    
  (až vystřízlivím, budu se nad tímto komentářem chytat za hlavu, ale " in vino veritas")
  JirkatixHunterzAdrijanedArusCZChicochicjdanekeuAdam4CZMlocik97Petr_tuckyerosenin111