gorilla

O uživateli

Uživatelské jméno
gorilla
Datum registrace
Návštěv
721
Poslední aktivita
Funkce
[Člen]
Body
48
Badges
5
 • Stav módovaného serveru na verzi 1.10

  Heh.. něco bych k tomu i řekl, ale vím, že by to bylo zbytečné. Hned by se ozvali zastánci AFK-Techu a můj návrh na přidání GT5u 5.10.xx na MC 1.10.xx by odsoudili jako příliš složitý a nehratelný mód.  Ikdyž si BloodASP dává opravdu záležet a každou chybu, či exploit opravuje opravdu svižně a důkladně.

  Nakonec takto budete odebírat jeden mód po druhém, až z tohoto Modpacku zbyde jen ICčko.. a i to se nakonec zruši kvůli bugu, který existuje již od verze 1.8.x. (inventory manager v jednom nezminěnem stroji). 

  Víš Huntre, že já nikdy nešel proti davu, ale zabečení berana se v tom stádu ovcí vždy strati - a i ten beran nakonec sklopí hlavu a podlehne režimu - nebo raději přeskočí ohradu a jde do pr.. Prahy.
  HunterzArusCZ
 • Verze 0,19549

  Ale není to zas tak hrozné. Mohlo to být ještě horší.. Například že se do jedné bedny vleze jen jeden blok. Navíc zde máme, odlehčení. Věci v bednách váži o něco méně než by vážili jako postavenej blok. Achjo.. ta dnešní mládež. Kde jsou ty doby, kdy hry na nejnižší obtížnost byli složité asi jako ty dnešní hry na Hard. Není divu, že se jim to nelibí, když jsou zvyklí hrou jen projít a né ji doopravdy hrát. 

  EDIT1: Začíná se mi ta hra o5 líbit.
  ArusCZ